search
Categories
Sponsors
VirtualMetric Hyper-V Monitoring, Hyper-V Reporting
Archive
Blogroll

Badges
MCSE
Community

Cozumpark Bilisim Portali
PayPlay.FM ile yasal mp3 indirme
Posted in Hayattan | No Comment | 3,142 views | 31/01/2009 12:48

payplayPayPlay.FM üzerinden yasal mp3 indirebilmektesiniz. Mp3 başına 0.88$ ödediğiniz sitede, mp3’leri her türlü mp3 player’da calıştırabilmeniz de ayrıca güzel bir olay. Bunun yanında, indirdiğiniz mp3 başına size bir karma puan veriliyor ve karma puanları biriktirerek, ücretsiz mp3 indirme şansı yakalıyorsunuz. Ayrıca her gün farklı mp3’ler ücretsiz olarak indirilmeye sunuluyor.

Ödemelerinizi kredi kartı ya da Paypal ile yapabilmektesiniz. Belki de sevdiğim en güzel tarafı buydu PayPlay.FM’in. Çünkü bir çok yasal mp3 indirme sitesinde paypal seçeneği bulunmamakta. Site üzerinden ödeme yapabilmek için paypal sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Paypal üzerinden 5$ gibi küçük bir kredi bile aktarabilirsiniz hesabınıza. Daha sonra mp3 satın alırken, bu hesabınızdaki paradan düşülüyor.

karma

Sitenin üst kısmında, Karma puanlarınızı ve hesabınızda kalan parayı görebileceğiniz bir menü var. Mp3 indirme işlemi de cok kısa ve sorunsuz geçiyor. Tek yapmanız gereken, bulduğunuz parçanın yanındaki Download yazısına tıklamanız. Ayrıca site üzerinden yapılan download da çok hızlı gerçekleşmekte. İyi bir bağlantıya sahip sunucuları olduğu görülüyor.Leave a Reply