search
Categories
Sponsors
VirtualMetric Hyper-V Monitoring, Hyper-V Reporting
Archive
Blogroll

Badges
MCSE
Community

Cozumpark Bilisim Portali
ÇözümPark tarafından Webcast dalında yılın yazarı ödülüne layık görüldüm
Posted in Hayattan | No Comment | 1,860 views | 27/09/2013 10:57

Sonunda bir hayattan.. yazısı daha. Bu aralar iş yoğunluğu nedeniyle artık blogta sosyal hayattan paylaşımlar yapamayacak duruma gelmiştim. Bunda belki biraz da Facebook’un çok daha basit bir paylaşım platformu olması ve bloguma oranla çok daha fazla kişiye hızlı bir şekilde ulaşıyor olmasından da kaynaklanıyor olabilir :) Bu durum da blogumda daha çok PowerShell içerikli scriptlerin eklenmesine sebep oluyordu :) Fakat uzun bir aradan sonra tekrar bana ait bir blog yazısıyla buradayım. Son “hayattan” kategorisindeki yazımı, 11 Kasım 2012’de Londra notlarım olarak eklemişim. Yeni yazı ile birlikte de sosyal paylaşımlarımı sürdürmeye karar verdim :)

15 Eylül’de yapılan ÇözümPark yazar toplantısında, Webcast dalında yılın yazarı seçildiğim söylenerek güzel bir sürprizle karşılaştım :) Sağolsunlar güzel bir plaket ve sertifika ile taçlandırmışlar bu güzel ödülü. Çok onurlandım ve duygulandım :) Microsoft Türkiye’de gerçekleşen harika etkinlikten bana kalan (süper bir hediye, plaket ve sertifika dışında :)) aşağıdaki güzel kareler oldu :)

Yılın yazarı hediyesi olarak verilen süper cihazı ise burada paylaşmıyorum :) Sonuçta plaket ve sertifikanın benim için değeri çok daha fazlaydı :)Leave a Reply